نرده شیشه ای راه پله ، بالکن و تراس | قیمت خرید حفاظ جان پناه

02144960961 ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر
نرده شیشه ای راه پله ، بالکن و تراس | قیمت خرید حفاظ جان پناه

نرده شیشه ای یک انتخاب لوکس و مدرن برای شما- راشین درب تولید کننده انواع  نرده شیشه ای

راشین درب
راشین درب

نرده شیشه ای! یکی از المان های جذابی که همه ما به خوبی با آن آشنا هستیم. امروزه نرده شیشه ای که با نام هندریل نیز شناخته می شود، به یکی اصلی ترین ابزار طراحان تبدیل شده است. با توجه به  این که این روزها افراد به زیبایی دکوراسیون منزل و ساختمان خود اهمیت زیادی می دهند، بنابراین انواع هندریل شیشه ای و جانپناه مورد استقبال آن ها قرار گرفته است.

نرده شیشه ای یکی از ایمن ترین سیستم های امنیتی به شمار می رود. این تجهیزات در مدل های بسیار متنوع و جذابی تولید و عرضه می شوند. از رایج ترین نمونه های نرده شیشه ایی می توان به نرده شیشه ای راه پله، نرده شیشه ای تراس، نرده شیشه ای بالکن و غیره اشاره کرد. هر مدل ویژگی های خاصی دارد و می توان آن ها را از جنبه های مختلف بررسی نمود. اگر هنوز هم نمی دانید نرده شیشه ای چیست، برای آشنایی بیشتر آن با ما همراه باشید.

نرده شیشه ای 

همانطور که اشاره کردیم نرده شیشه ای یکی از بهترین و ایمن ترین المان هایی است که در طراحی بخش های مختلف منزل، محیط های اداری، فروشگاه ها و غیره مورد استفاده قرار می  گیرد. به طور کلی نرده هایی که برای طراحی این فضاها به کار می روند، از متریال های مختلفی تولید شده اند که از جمله آن ها می توان به نرده استیل، نرده چوبی و نرده فلزی اشاره کرد. از میان این نمونه ها می توان نرده شیشه ای را به عنوان محبوب ترین نرده معرفی کرد.

معمولاً این نرده یا هندریل شیشه ای را در کنار متریال استیل به کار می برند. به طور کلی شیشه و استیل در کنار هم طول عمر بالایی دارند. به همین علت برای تولید انواع  هندریل، از شیشه ها و میله های استیل استفاده می شود تا محصول نظر طول عمر بالایی داشته باشد و دیرتر از سایر نرده های شیشه ای دچار خوردگی شود.

نرده شیشه ای از صفحات شیشه ای تشکیل شده و با استفاده از یراق آلات استیل فلزی و غیره به هم وصل شده اند. انواع نرده شیشه ای را می  توان با اهداف مختلفی مانند افزایش ایمنی مکان هایی چون استخرها، تراس ها، راه پله ها، جانپناه و غیره استفاده کرد. نرده شیشه ای  در نمونه های مختلفی تولید می شود. این تنوع محصول به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم انواع نرده شیشه ای را از جنبه های مختلف بررسی کنیم.

انواع نرده شیشه ای بر اساس نوع شیشه

برای تولید نرده شیشه ای بالکن، تراس، راه پله و غیره از دو نوع شیشه اصلی استفاده می شود که این دو نوع شیشه عبارتند از شیشه های سکوریت و لمینت، در ادامه هر یک از انواع این شیشه ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نرد شیشه ایی سکوریت

نرده شیشه ای سکوریت را از شیشه های سکوریت می سازند. شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه هایی است که همه ما به خوبی با آن آشنا هستیم و می دانیم که مقاومت بالایی در برابر ضربه و عواملی همچون تغییرات دمایی دارند. پایه های این مدل نرده ها از جنس استیل یا آلومینیوم هستند. این استیل و آلومینیوم را بر اساس ارتفاع نرده شیشه ای تراس، راه پله و غیره با فاصله های مشخصی در کنار هم قرار می دهند.

شیشه های مذکور در پروفیل های ذکر شده قرار داده می شوند و پایه های آن ها را با بست شیشه  گیر و دیگر تجهیزات لازم محکم خواهند کرد. این مدل نرده شیشه ای در مقایسه با نرده های تمام شیشه ای بسیار مقرون به صرفه تر بوده و قیمت نهایی آن ها نیز ارزان تر خواهد بود. نرده شیشه ای سکوریت برای ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری به عنوان نرده شیشه ای راه پله گرد، نرده شیشه ای تراس، برای محوطه استخر و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

نرده شیشه ایی لمینت

نرده شیشه ایی لمینت در مقایسه با نرده شیشه ای سکوریت مقاومت بالاتری دارد. دلیل این امر را می توان ساختار خاص نرده شیشه ای دانست. نرده لمینت از قرار گرفتن دو شیشه سکوریت در کنار هم ساخته خواهد شد. این شیشه ها با ضخامت ۱۰، ۸ و ۵ میلی متری مورد استفاده قرار می گیرند.  به علاوه، نرده شیشه ای لمینت بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده و ارتفاع آن حداکثر ۱۵۰سانتی متر است.

نرده شیشه ای لمینت معمولاً به شکل تمام شیشه تولید و عرضه می شوند. این بدان معناست که تمامی اجزا و عناصر این نرده ها را شیشه تشکیل می دهد و از هیچ پایه و محافظ اضافه ای استفاده نمی شود. این محصول را می توان در فضاهایی همچون دانشگاه ها، بیمارستان ها، فرودگاه، هتل و دیگر مکان های مشابه مورد استفاده قرار داد.

انواع نرده شیشه ای بالکن از نظر فریم

اگر بخواهیم نرده شیشه ای بالکن و تراس را از نظر فریم مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که نرده شیشه ای تراس در دو دسته نرده شیشه ای فریم دار و فریم لس تولید می شوند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم.

نرده شیشه ای فریم  دار

نرده شیشه ای راه پله گرد یا بالکن می تواند به صورت فریم دار باشد. این نوع هندریل شیشه ای به گونه ای ساخته شده که محافظ های فلزی یا چوبی، شیشه را در دو طرف یا چهار طرف نگه داشته و در جای مخصوص خود قرار می دهند.

نرده شیشه ای فریم لس

نرده شیشه ای فریم لس یا بدون فریم همانطور که از نامش پیداست فاقد هیچ نوع فریمی است. همین علت می توان گفت که در مقایسه با نمونه قبلی جلوه زیباتری دارد. از طرف دیگر، این مدل هندریل شیشه ای نسبت به نمونه قبل با قیمت پایین تری نیز عرضه می شود و مقرون به صرفه است. با این حال باید بدانید که نرده شیشه ای فریم لس از نظر ایستادگی و مقاومت نسبت به نمونه فریم دار ضعیف تر عمل می کند و این موضوع به دلیل استفاده حداقلی از یراق آلات برای تولید آن است.

انواع نرده شیشه ای از نظر نوع نصب

در بخش های قبل اشاره کردیم که نرده شیشه ای در نمونه ها و مدل های متنوعی تولید و عرضه می شود. تنوع بالای این محصولات موجب شده تا تولید کنندگان انواع نرده شیشه ای را در دسته بندی های مختلف قرار دهند. به همین علت ما در این بخش دسته بندی های مختلف آن را بر اساس نحوه نصب را بررسی می کنیم.

نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای اسپیگات اولین مدل از نرده های شیشه ای است که برای تولید آن ها از شیشه هایی با جنس لمینت و سکوریت استفاده شده و در کنار آن از پایه های آلومینیومی نیز بهره برده اند تا این شیشه ها به راحتی به یکدیگر متصل شده و از آن ها محافظت شود.

نرده شیشه ای اسپیگات یکی از بهترین انواع نرده های شیشه ای به شمار می رود که زیبایی ظاهری آن بسیار توجه قرار گرفته است. بهتر است بدانید نرده شیشه ای اسپیگات در کمترین زمان ممکن نصب می شود. معمولاً پنل های شیشه ای که برای نرده شیشه ای اسپیگات مورد استفاده قرار می گیرند، ۳ تا ۴ متر هستند.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت نمونه دیگری از انواع نرده شیشه ای است که با استفاده از اجزا و قطعات اسپایدری به همدیگر وصل شده اند. نرده شیشه ای فیکس پوینت در مقایسه با بسیاری از نمونه های مشابه فضای دید بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. نرده شیشه ای فیکس پوینت از نمونه های لمینت و سکوریت  که ضخامت آن ها به ۱۲ الی ۱۶ میل می رسد و همچنین بست های اسپایدری آلومینیوم تشکیل شده است. در برخی مواقع در قسمت هندریل شیشه ای یا بخش دست آن پروفیل های آلومینیومی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

موضوع مهمی که در مورد نرده شیشه ای فیکس پوینت وجود دارد این است که بست های اسپایدری تعبیه شده برای این نرده شیشه ای از حساسیت بسیار بالایی برخوردارند و باید برای نصب آن ها محاسبات بسیار دقیقی انجام شود، زیرا وجود خطای یک میلیمتری نیز می تواند نتیجه کار را با خسارت و ضرر همراه سازد.

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز از دیگر نمونه های نرده شیشه ای بوده که دارای فریم هایی به شکل U و از جنس آلومینیوم هستند. فاصله فریم ها از یکدیگر ۲۰ الی ۳۰ سانتی متر بوده و در کف سازه نصب می شوند و پس از آن شیشه های لمینت سکوریت بر روی این فریم ها قرار داده می شود.

نرده شیشه ای اکسپوز معمولا دارای یک ورق آلومینیومی ۱۲ الی ۲۰ سانتی متر نیز است و این ورق می تواند شیشه ها را در جای خود ثابت نگه داشته و از آن ها مراقبت کند. نرده شیشه ای اکسپوز خود دارای دو نوع نحوه نصب متفاوت است که آن ها را به عنوان نرده شیشه ای اکسپوز روکار و نرده شیشه ای اکسپوز دفنی می شناسند.

نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار

یکی از پرکاربردترین نمونه های نرده شیشه ای اکسپوز، نمونه روکار آن است. در این مدل نرده شیشه ای اکسپوز ابتدا اجزا و قطعات با استفاده از پروفیل آلومینیوم قالب بندی خواهند شد و استفاده از دیگر اتصالات به کف سازه متصل می شوند. نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار معمولاً به عنوان نرده شیشه ای بالکن، روف گاردن، جانپناه و نرده شیشه تراس مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل نرده شیشه ای همانطور که از نامش مشخص است به صورت روکار بوده و پس از کف سازی ها و نصب سرامیک و کاشی ها قابل استفاده خواهد بود.

نکته ای که باید برای نصب نرده شیشه ای اکسپوز روکار به آن توجه شود، این است که کف نهایی باید کاملاً تراز باشد، زیرا در صورت صاف نبودن سطح مورد نظر نمی توان این مدل نرده شیشه ای را نصب کرد و حتی در صورت نصب نمی تواند استحکام قابل قبولی داشته باشد.

نرده شیشه ای دفنی توکار

هندریل دفنی یا همان نرده شیشه ای دفنی، نمونه توکار نرده شیشه ای اکسپوز است. این مدل نرده شیشه ای را می توان به عنوان یکی از زیباترین نمونه های این نرده ها معرفی کرد و امکان طراحی آن به صورت منحنی نیز وجود دارد. در این مدل ابتدا شیشه های مورد نظر را با استفاده از پروفیل آلومینیوم درون زمین به صورت یکسره کار می گذارند. این مدل از نظر ظاهری با نمونه قبلی تفاوت زیادی ندارد.

نرده شیشه ای دفنی به گونه ای طراحی می شود که شما بر روی سطح زمین تنها نوارهای آلومینیوم ظریفی را می بینید و دیگر تجهیزات و یراق آلات مربوط به این نرده شیشه ای مخفی هستند. با توجه به اینکه نرد شیشه ای دفنی در کف زمین نصب می شود، بنابراین ایستادگی و مقاومت بالایی دارد و می تواند در برابر فشار و ضربه داشته باشد.

این مدل جانپناه شیشه ای برای هر کاربردی از استانداردهای ایمنی خاصی بهره می برد. برای مثال جانپناه شیشه ای مناسب منازل مسکونی بر اساس استانداردهای اروپایی تولید می شوند و باید بتوانند ضربات متعدد را تا ۱۵۰ کیلوگرم تحمل کنند. هندریل دفنی یک گزینه مناسب برای محیط هایی همچون مراکز تجاری، سینماها، فودکورت ها و غیره است.

نرده شیشه ای پایه دار

در نهایت ما نرده شیشه ای پایه دار را داریم که مانند نمونه های اکسپوز با استفاده از پایه های استیل تولید می شوند. ضخامت استاندارد شیشه های این نرده باید حداکثر ۱۲ میلی متر و ارتفاع آن ها ۹۰ تا ۱۱۰ سانتی متر باشد. اگر به دنبال یک نرده شیشه ای ارزان هستید، نرده های شیشه ای پایه دار می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشند. این نرده شیشه ای ارزان دارای شیشه های سکوریت و لمینت نیستند، بنابراین نمی توان گفت که مقاومت بسیار بالایی دارند.

امنیت نرده شیشه ای راه پله و تراس

یکی از مهم ترین که افراد برای خرید نرده شیشه ای راه پله و نرده شیشه ای تراس و بالکن و دیگر نمونه های تجهیزات دارند، میزان امنیت آنهاست. در واقع بسیاری از افراد با این سوال مواجه هستند که آیا شیشه ای در کنار ظاهر زیبا می توانند کاملاً ایمن باشند یا خیر؟ شیشه ای بودن ساختار این تجهیزات این نگرانی را چند برابر کرده و آن ها نگران شکسته شدن شیشه ها  و مقاومت پایین آن ها هستند. در این خصوص باید بگوییم که این تصورات کاملاً اشتباه است.

همانطور که بیان شد نرده های شیشه ای از با کیفیت ترین و مقاوم ترین تجهیزات و یراق آلات ساخته شدند ایمنی آنها در مقایسه با نرده های معمولی بسیار بالاتر است. با توجه به اینکه شیشه ای شکاف ندارند، بنابراین نمی توانند برای عبور کودکان و حیوانات خطرناک باشند. این مدل نرده ها بر خلاف نمونه های چوبی و فلزی دچار زنگ زدگی و آسیب نمی شوند و می توان در طولانی مدت از آن ها استفاده کرد.

موضوع مهم دیگری که در مورد نرده های شیشه ای وجود دارد این است که مقاومت این تجهیزات در مقایسه با نرده های قدیمی بسیار بیشتر است، دلیل این امر را می توان استفاده از اتصال دهنده های فولادی دانست که این اتصال دهنده ها کاملاً ضد زنگ هستند. به همین علت در صورت نفوذ رطوبت و یا خیس شدن دچار آسیب نمی شوند.

مزایای خرید نرده شیشه ای

با وجود معرفی و آشنایی با انواع مدل های نرده شیشه ای و معرفی قابلیت ها و ساختار آن ها، بسیاری از افراد همچنان برای خرید هندریل شیشه ای دچار تردید هستند. با این تفاسیر باید بگوییم که نرده شیشه ای در تمام مدل ها دارای مزایای منحصر به فردی است که شما با خرید و نصب این نرده ها می توانید از آن ها بهره مند شوید. از مهم ترین مزایای نرده شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شفافیت شیشه های مورد استفاده برای تولید نرده شیشه ای موجب شده تا فضای مورد نظر دل بازتر و بزرگتر نشان داده شود
 • این تجهیزات طول عمر بالایی دارند و در طی زمان دچار آسیب نمی شوند.
 • می توانید با نصب نرده شیشه ای نمای مدرن و لوکس داشته باشید
 • نگهداری از نرده شیشه ای و همچنین تمیز کردن آن بسیار آسان و راحت است.
 • چشم انداز زیبا بدون هیچ نوع مانعی
 • امکان عبور و انعکاس نور طبیعی
 • مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف مانند تغییرات دما
 • تنوع بالا در طرح رنگ و مدل
 • قابلیت اجرا در محیط های مختلف مانند تجاری، مسکونی، اداری و غیره
 • هزینه تعمیرات و نگهداری پایین
 • عدم نیاز به رنگ آمیزی و تعویض قطعات

معایب خرید نرده شیشه ای

موضوع مهمی که باید برای خرید نرده شیشه ای به آن توجه کنید این است که نرده شیشه ای مانند هر محصول دیگری در کنار مزایای فراوان خود معایبی نیز دارد. مهم ترین معایبی که می توان برای نرده های شیشه ای بیان کرد موارد زیر هستند.

 • شفافیت شیشه موجب کثیف شدن زود هنگام آن ها می شود
 • تکیه دادن افراد به شیشه ممکن است موجب آسیب دیدن بست ها شده و خطر شکسته شدن را در پی داشته باشد
 • تمیز کردن دو طرف شیشه کار دشواری است
 • در صورت آسیب دیدن و شکستن بخشی از نرده های شیشه ای باید تمام را تعویض کنید
 • هزینه ساخت نرده شیشه ای بالا است.

نحوه نصب انواع نرده شیشه ای

هر مدل نرده شیشه ای به شکل خاصی تولید شده و نصب خواهد شد. به همین علت ما تصمیم داریم در این بخش نحوه نصب هر یک از انواع نرده یا جان پناه شیشه ای را برای شما شرح دهیم.

نصب نرده شیشه ای دفنی

در نصب نرده شیشه ای دفنی اکسپوز، در مرحله اول باید کامپوننت ها درون زمین قرار بگیرند. این قطعات مجهز به ریل هایی هستند که می توانند شیشه را درون خود جای دهند. قبل از اینکه شیشه ها درون کامپوننت قرار بگیرند، آن ها را در مفصل نرمی قرار می دهند و سپس آن ها را نصب می کند.

نصب نرده شیشه ای نوری

نرده شیشه ای نوری از دیگر مدل هایی است که می توان آن را برای فضای مختلف نصب کرد. این مدل نرده شیشه ای دارای لامپ هایی ال ای دی بوده و این لامپ ها در ساختار نرده به کار می روند. نحوه نصب این مدل نرده شیشه ای بدین صورت است که زیر شیشه هایی که قرار است درون ریل قرار بگیرند، ال ای دی نصب می شود نور موجود به شیشه ها منعکس خواهد شد.

نصب نرده شیشه ای روکار

در نصب نرده شیشه ای اکسپوز روکار باید کامپوننت ها را با فاصله های مشخصی از یکدیگر روی زمین نصب کرد و در نهایت شیشه ها را روی آن قرار داد.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

همانطور که در بخش توضیح این مدل نرده شیشه ای بیان کردیم، نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت با حساسیت زیادی همراه است، به همین علت باید قبل از هر کاری ابعاد مورد نظر را با دقت اندازه گیری کرد، سپس یراق آلات را بر اساس آن اندازه آماده نمود. در نهایت شیشه ها را توسط موجود به راه پله ها و دیوارها نصب خواهند کرد.

نرده شیشه اسپیگات

در نصب جان پناه شیشه ای اسپیگات پروفیل هایی را بر اساس شیشه و ابعاد شیشه تهیه کرده و آن ها را در فاصله های مشخصی قرار داده و در نهایت آنها را نصب کنید.

کاربرد نرده شیشه ای ارزان

تا به این بخش از این مطلب متوجه شدید که نرده شیشه ای طراح های متنوعی دارد. هر مدل می تواند برای یک فضای خاص مناسب باشد. در ادامه ما به بررسی کاربردهای مختلف نرده های شیشه ای می پردازیم.

نرده شیشه ای راه پله

یکی از اصلی ترین کاربردهای نرده های شیشه ای، استفاده از آن برای راه پله است. نرده شیشه ای راه پله کاملاً مشابه نرده شیشه ای بالکن بوده، با این تفاوت که با زاویه متفاوتی تولید می شود. نمونه های مختلف نرده شیشه ای می توانید در هتل ها و مراکز تجاری مختلف ببینید . استفاده از نرده شیشه ای راه پله موجب شده تا شما بتوانید زیبایی دکوراسیون منزل خود را چند برابر کرده و نمایی مدرن و لوکس داشته باشید.

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن دیگر کاربرد مهم این تجهیزات است. استفاده از این نرده ها برای بالکن موجب شده تا شما بتوانید از نور طبیعی بهره مند شوید و فضای منزل شما نیز دلبازتر جلوه خواهد کرد. نرده شیشه ای بالکن مقاومت بالایی داشته و به راحتی دچار آسیب نمی شود. شما می توانید این مدل نرده شیشه ای را ارتفاعات دلخواه سفارش دهید. باید بدانید که طول نرده های شیشه ای ضخامت آن ها نیز باید افزایش یابد.

نرده شیشه ای حفاظ استخر

از رایج ترین و مهم ترین کاربردهای نرده شیشه ای می توان به استفاده از آن به عنوان حفاظ استخر اشاره کرد. این نرده ها در کنار ایجاد امنیت و محافظت می توانند جلوه خاصی نیز به فضا ببخشند و همچنین مانع از آلوده شدن آب خواهند شد.

همچنین بهتر است بدانید نرده شیشه ای حفاظ استخر می تواند یک حریم خصوصی را برای افراد به وجود آورد.

نرده شیشه ای برای پارتیشن

جالب است بدانید نرده شیشه ای را می توانید حتی به عنوان پارتیشن یا جدا کننده فضا نیز مورد استفاده قرار دهید. این تجهیزات علاوه بر اینکه می توانند محیطی لوکس و زیبا را ایجاد کنند کارایی آن را نیز افزایش خواهند داد. اینو پارتیشن ها می توانند برای محیط های اداری یک گزینه ایده آل باشند.

نرده شیشه ای تراس

نرده شیشه ای تراس یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین نمونه های نرده شیشه ای به شمار می رود. در گذشته معمولاً برای افزایش امنیت افراد نرده های فلزی و یا دیوارچینی را برای تراس به کار می بردند. این تجهیزات خود خطرات زیادی را به همراه داشت. به همین علت امروزه نرده شیشه ای تراز جایگزین نمونه های قدیمی شده است .

نرده شیشه ای جانپناه

یک کاربرد جذاب و مهمی که می توان برای نرده شیشه ای بیان کرد این است که از آن به عنوان جان پناه استفاده می شود. این یعنی می توان نرده شیشه ای را در ارتفاعات بلند نصب کرد و مانع از سقوط افراد شد.

نحوه نگهداری و تمیز کردن نرده شیشه ای

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که افراد در مورد نرده های شیشه ای دارند این است که چگونه باید این تجهیزات را تمیز کنند؟ همانطور که می دانید شیشه ماهیتی شفاف دارد، بنابراین هر نوع آلودگی بر روی آن کاملاً واضح و مشخص است و این می تواند بسیار آزاردهنده باشد. البته این موضوع به محل نصب نرده شیشه ای نیز بستگی دارد. اگر نرده شیشه ای در محیط های پر رفت و آمد نصب شده باشند، آلودگی و کثیف شدن آن ها نیز افزایش می یابد.

بهترین روشی که می توانید از آن برای تمیز کردن نرده های شیشه ای استفاده کنید، استفاده از شیشه پاک کن های مخصوص است. این شیشه پاک کن ها کاملاً بی خطر بوده و می تواند برای تمیز کردن شیشه گزینه مناسب باشند. از همین تجهیزات می توانید به راحتی سطح شیشه را تمیز کنید و زیبای آن لذت ببرید.

قیمت نرده شیشه ای

همه ما برای خرید و نصب نرده شیشه ای به اولین موضوعی که توجه می کنیم، قیمت نرده شیشه ای و هزینه های مربوط به نصب آن است. موضوع مهمی که در مورد قیمت نرده شیشه ای وجود دارد این است که ما نمونه های مختلفی از نرده شیشه ای را در بازار می بینیم. بنابراین می توان گفت که این محصولات تنوع بسیار بالایی دارند. همانطور که متوجه شدید هر نرده شیشه ای خاص خود را داشت.

این دقیقاً عاملی است که به ما اجازه نمی دهد تا بتوانیم یک قیمت مشخص با واحد برای تمام انواع نرده های شیشه ای بیان کنیم، پس هر نرده شیشه ای با توجه به ابعاد و ویژگی های خود قیمت خاصی دارد. با این وجود فاکتورهای مختلفی می توانند روی قیمت نرده شیشه ای بالکن، تراس و غیره تاثیر داشته باشند. از جمله این فاکتورها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ابعاد نرد شیشه ای

اولین عامل در تعیین قیمت نرده شیشه ای، ابعاد آن است. این بدین معناست که هر چقدر ابعاد نرده شیشه ای بزرگ ترباشد، قیمت آن نیز به تبع بالاتر می رود. 

ضخامت شیشه ها

ضخامت شیشه ها تاثیر مستقیمی روی میزان مقاومت آن ها دارد. شیشه های سکوریتی که برای نرده شیشه ای نصب می شود، قیمت پایین تری در مقایسه با شیشه های لمینت دارد و دلیل این امر ضخامت کمتر شیشه های سکوریت است.

ارتفاع شیشه ها

موضوع دیگری که می تواند قیمت نرده شیشه ای را تعیین کند، ارتفاع شیشه ها است. اگر بخواهید این نرده ها ارتفاع بالایی داشته باشند باید هزینه بیشتری برای آن ها بپردازید.

نوع شیشه

همان طور که در بخش های قبل بیان کردیم دو نوع شیشه برای تولید نرده شیشه ای به کار می رود که این دو نوع شیشه عبارتند از: شیشه سکوریت و لمینت؛ هر یک از شیشه ها خاصیت و ویژگی های خاصی دارند و همین ویژگی ها موجب تفاوت قیمت آن ها خواهد شد.

علاوه بر موضوعات فوق عوامل دیگری نیز می توانند در تعیین قیمت نرده شیشه ای نقش داشته باشند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • جنس متریال های به کار رفته برای تولید آن
 • تولید کننده
 • نوسانات بازار
 • نوع نرده شیشه ای
 • و غیره

خرید نرده شیشه ای از راشین درب

با وجود تفاسیر فوق احتمالاً شما هم به فکر خرید نرده شیشه ای برای فضاهای مختلف هستید. در این خصوص باید بگوییم که امروزه تولید کنندگان زیادی در حوزه تولید نرده های شیشه ای فعالیت دارند و این امر می تواند انتخاب را برای شما دشوار سازد. به همین علت ما مجموعه راشین درب را پیشنهاد می کنیم.

راشین در تولید کننده و عرضه کننده انواع نرده شیشه ای در تهران است. شما می توانید هر یک از مدل های نرده شیشه ای را با طرح و ابعاد دلخواه از راشین درب بخواهید . این مجموعه برای تولید نرده شیشه ای از بهترین و با کیفیت ترین متریال های روز دنیا بهره می برد. بنابراین می توان گفت که تمام محصولات آن کیفیت بسیار بالایی دارند. این مجموعه همچنین ئئر زمینه تولید درب ضد سرقت نیز فعالیت می کند. شما می توانید مطالب بیشتر در خصوص قفل درب ضد سرقت و آآموزش باز کردن درب ضد سرقت را در اینجا بخوانید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید