ویژگی های درب ضد سرقت چینی

02144960961 ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر
ویژگی های درب ضد سرقت چینی

ایجاد محیطی ایمن با خرید و نصب درب ضد سرقت

راشین درب
راشین درب

درب ضد سرقت چینی یکی از رقبای اصلی درب ضد سرقت ایرانی است که به دلیل داشتن ویژگی های خاص مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. یکی از دلایل مهم این استقبال را می توان قیمت اقتصادی این درب ها دانست. در داقع می توان گفت که ساختار این درب ها با درب ضد سرقت ترک و ایرانی تفاوت زیادی ندارد، اما آنچه که موجب تمایز این درب ها از یکدیگر می شود کیفیت نهایی و ویژگی های آنهاست.

 حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که ویژگی های درب ضد سرقت چینی چیست؟ با ما همراه باشید تا مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت چینی را به شما معرفی کنیم.

درب ضد سرقت چینی

اگر شما هم به دنبال خرید یک درب ضد سرقت اقتصادی هستید، ممکن است اولین دری که به ذهن شما برسد، درب ضد سرقت چینی باشد. درب ضد سرقت چینی را از متریال هایی همچون آلومینیوم و فولاد می سازند. این متریال ها مقاومت درب را بالا می برند. همچنین درب های ضد سرقت چینی به دلیل داشتن قیمت مناسب توانسته مورد توجه قرار بگیرد.

البته باید بدانید که درب ضد سرقت چینی در مقایسه با نمونه باکیفیت مشابه نظیر درب ضد سرقت ترک، مقاومت پایین تری دارد. به همین علت ممکن است در برابر برخی نیروهای خارجی مانند شرایط آب و هوایی مختلف یا ضربه دچار آسیب شود. علاوه بر این موضوع یراق آلات و قفل های درب ضد سرقت چینی نیز کیفیت مورد انتظار را نخواهند داشت. بنابراین لازم است قبل از خرید میزان انتظارات خود را تعیین کنید.

اندازه درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی را می توان در دو اندازه متفاوت تولید کرد. این تفاوت اندازه به دلیل طراحی تک لنگه بودن و دو لنگه بودن آن است. البته باید بیان کنیم که این دو اندازه، اندازه هایی استاندارد هستند و این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید درب ضد سرقت چینی را در ابعاد دلخواه سفارش دهید. ساختار این اندازه های استاندارد عبارت است از:

درب تک لنگه

درب ضد سرقت تک لنگه با عرض 105 سانتی متری و ارتفاع 210 و 205 سانتی متری قابل تولید است. شما می توانید هر یک از این ارتفاعات استاندارد را برای چهارچوب درب خود انتخاب کنید.

درب دو لنگه

همان طور که می دانید درب ضد سرقت دو لنگه چینی باید نسبت به نمونه تک لنگه ابعاد بزرگ تری داشته باشد. این مدل درب مانند نمونه قبلی در دو اندازه استاندارد مختلف قابل تولید است، با این تفاوت که در درب ضد سرقت دو لنگه چینی عرض های متفاوتی دارد. این درب ها دارای ارتفاع 205 سانتی متری و عرض 117 سانتی متری و 120 سانتی متری هستند.

ویژگی های درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی در مقایسه با درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک ویژگی های متفاوت تری دارد. از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای درب ضد سرقت چینی بیان کرد، می توان موارد زیر را نام برد.

قیمت مناسب

اولین و مهم ترین ویژگی درب ضد سرقت چینی این است که با قیمت پایین تری نسبت به نمونه های مشابه عرضه می شود. این پایین تر بودن قیمت معمولا به پایین بودن هزینه تولید آنهاست.

طراحی ساده

اغلب درب های ضد سرقت چینی طراحی ساده ای دارند. این طراحی ساده موجب می شود تا شما بتوانید آن ها را با دکوراسیون های مختلف هماهنگ کنید.

مقاومت قابل قبول

با این که بیان کردیم درب ضد سرقت چینی نسبت به نمونه های ترک و ایرانی مقاومت کمتری دارد، اما با توجه به این که از ورقه های فلزی تولید شده است، می تواند در برابر شرایط جوی مختلف و ضربه مقاومت قابل قبولی از خود نشان دهد.

ساختار درب ضد سرقت چینی

ساختار درب ضد سرقت چینی در مقایسه با درب های ضد سرقت ترک و ایرانی کمی متفاوت است. ما در ادامه ساختار کلی درب ضد سرقت چینی را به تفکیک شرح خواهیم داد.

چهارچوب درب ضد سرقت چینی

ویژگی های مربوط به این درب ها عبارتند از:

  • لنگه درب و سطح بیرونی چهارچوب در درب ضد سرقت چینی اختلاف کمتری نسبت به درب ایرانی و ترک دارند.
  • چهارچوب این درب ها در مقایسه با نمونه های ترک و ایرانی سبک تر است.
  • برای تولید پاشنه درب ضد سرقت چینی از ورقه های استیل ضد زنگ استفاده می شود.
  • اندازه این چهارچوب ها تقریبا 12 سانتی متر و قطر آن نیز 1 میلی متر است.

رویه درب ضد سرقت چینی

از مهم ترین مشخصات روکش درب ضد سرقت چینی می توان به این موضوع اشاره کرد که رویه درب ضد سرقت چینی از جنس فلز است و تولیدکنندگان با استفاده از رنگ های کوره ای آن را طراحی می کنند. این رنگ های کوره های موجب ایجاد روکش چوبی می شوند. این روکش های طرح چوب باعث شده تا درب ضد سرقت چینی در مقایسه با نمونه های ترک زیبایی کمتری داشته باشد.

قفل درب ضد سرقت چینی

قفل درب ضد سرقت یکی از اساسی ترین بخش های این تجهیزات به شمار می رود. اگر قفل های تعبیه شده برای درب ضد سرقت کیفیت بالایی داشته باشند، احتمال ورود سارقان را تا حد زیادی کاهش می دهد. مشخصات قفل های درب ضد سرقت چینی به شرح زیر هستند:

  • این درب ها مجهز به قفل چهار زبانه هستند که این قفل ها وارد چهارچوب شده و می توانند امنیت لازم را فراهم کنند.
  • این امکان وجود دارد تا بتوان روی درب ضد سرقت چینی قفل های دیگر مانند قفل شب بند نیز نصب نمود.

جمع بندی

امروزه درب ضد سرقت چینی در مدل های مختلف در بازار وجود دارد و این درب ها به رقیبی برای درب ضد سرقت ایرانی تبدیل شده اند. درب ضد سرقت چینی در مقایسه با درب ضد سرقت ترک کیفیت پایین تری دارد، به همین علت با قیمت کمتری نیز عرضه می شود. ما سعی کردیم در مطالب فوق ویژگی های درب ضد سرقت چینی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین برند و نوع درب ضد سرقت را خریداری کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید