مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست

02144960961 ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر
مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت چیست

درب ضد سرقت باکیفیت می تواند امنیت لازم برای ساختمان را فراهم آورد- خرید بهترین درب ضد سرقت از راشین درب

راشین درب
راشین درب

امروزه تولیدکنندگان زیادی در حوزه تولید درب ضد سرقت فعالیت می کنند، این موضوع موجب شده تا انتخاب یک درب ضد سرقت باکیفیت برای مشتریان دشوار باشد. درب ضد سرقت باید ویژگی های خاصی داشته باشد که بتوان گفت با درب معمولی تفاوت دارد. ساختار متفاوت درب ضد سرقت آن را از دیگر درب ها متمایز کرده است و این ساختار و ویژگی ها موجب شده تا این درب ها یک جایگزین مناسب برای درب های معمولی باشند.

شاید شما هم در زمان خرید درب های ضد سرقت به این موضوع فکر کنید که ویژگی های درب ضد سرقت باکیفیت چیست؟ یک درب ضد سرقت با بر اساس استانداردها و ویژگی های خاصی ساخته شود تا بتواند امنیت ساختمان را فراهم کند. با توجه به کاربردی بودن این درب ها، ما تصمیم داریم مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت باکیفیت را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های درب ضد سرقت باکیفیت

امروزه شما می توانید نمونه های مختلف درب ضد سرقت را در ساختمان ها و آپارتمان های مختلفی ببینید. ساختار درب ضد سرقت با درب معمولی کاملا متفاوت است و با طراحی خاص خود می تواند از ورود سارقان به فضای مورد نظر جلوگیری کرده و موجب افزایش امنیت آن شود.

با این وجود برخی فروشندگان درب های معمولی را به جای درب ضد سرقت به خریداران ارائه می دهند. به همین علت لازم است با ویژگی های درب ضد سرقت باکیفیت آشنا شوید تا بتوانید بهترین نمونه آن را انتخاب نمایید. ما در ادامه به معرفی مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب ضد سرقت می پردازیم.

 • برای تولید درب ضد سرقت باکیفیت باید از استراکچر داخلی مرغوب و ورق های فولادی سرتاسری استفاده شده باشد.
 • در صورتی که بر اساس سفارش مشتری برای درب ضد سرقت چشمی تعبیه شده باشد، چشمی درب باید دارای دوربین با زاویه دید بالا باشد.
 • یکی از ویژگی هایی که باید هر درب ضد سرقت دارا باشد، این است که لولای درب مذکور باید قابلیت تنظیم شدن داشته باشد.
 • درب های ضد سرقت خوب باید به گونه ای ساخته شده باشند که بدون ایجاد هیچ نوع سر و صدایی باز و بسته شوند. درب ضد سرقت مرغوب معمولا با فشار آرام دست نیز بسته می شود.
 • ویژگی مهم و کاربردی دیگری که درب ضد سرقت باید داشته باشد این است که باید بتواند به عنوان عایق صدا و حرارت عمل کند. در فرآیند تولید درب ضدسرقت میان ورقه های داخلی و بیرونی متریال هایی مانند پشم سنگ، یونولیت و غیره استفاده می شود. این متریال ها می توانند آلودگی صوتی را تا حد زیادی کاهش دهند. همچنین مانع از اتلاف انرژی نیز خواهند شد.
 • درب ضدسرقت استاندارد و باکیفیت باید به نحوی تولید شده باشد که شکاف بین چهارچوب و درب آن بیش از 5-4 میلی متر نباشد. در این صورت می توان با استفاده از ابزارهای مختلف به راحتی آن را باز نمود.
 • تمامی چهارچوب های تولید شده برای درب ضد سرقت باید دارای نوار درزگیر لاستیکی باشند تا از این طریق از ورود گرد و غبار به منزل جلوگیری شود.
 • درب ضد سرقت استاندارد باید وزنی بین 100 تا 120 کیلوگرم داشته باشد.
 • امکان نصب روکش های مختلف روی درب مذکور وجود داشته باشد.
 • میزان بازشوی مفید درب های ضد سرقت باید حداقل 102 سانتی متر باشند.
 • قفل تعبیه شده برای این درب ها باید قفل ضد سرقت و مرغوب باشد تا سارقان نتوانند آن را به راحتی باز کنند.
 • تمامی انواع درب ضد سرقت باید به صورت ضد دیلم ساخته شده باشند.
 • ورق های به کار رفته در تولید درب ضد سرقت باید مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف مانند شرایط آب و هوایی و تغییرات دما داشته باشد.

قیمت درب ضد سرقت باکیفیت

حال که با ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد آشنا شدید احتمالا این سوال برایتان ایجاد می شود که قیمت درب ضد سرقت باکیفیت و استاندارد چقدر است؟ همانطور که بیان کردیم درب ضد سرقت با درب معمولی ساختاری کاملا متفاوت دارد. این تفاوت ساختار اصلی ترین موضوعی است که می تواند روی قیمت درب ضد سرقت تاثیر بگذارد.

همان طور که متوجه شدید درب های ضد سرقت باید ویژگی ها و استانداردهای خاصی داشته باشند، هر یک از این ویژگی ها می توانند به صورت جداگانه در تعیین قیمت درب ضد سرقت نقش داشته باشند. به عنوان مثال نوع روکشی که برای طراحی درب مورد استفاده قرار می گیرد، تاثیر زیادی روی قمیت آن دارد. هر چقدر روکش باکیفیت تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

جمع بندی

درب ضد سرقت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ اگر شما هم می خواهید درب های معمولی خود را با درب ضد سرقت جایگزین کنید، قطعا با این سوال مواجه می شوید. درب ضد سرقت باید بر اساس استاندارد خاصی تولید شود تا بتواند از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کرده و امنیت ساختمان را افزایش دهد.

از آنجایی که این روزها برندهای مختلفی از درب ضد سرقت در بازار موجود است، لازم است شما این ویژگی ها را به  خاطر بسپارید تا بتواند بهترین نمونه درب ضد سرقت را خریداری نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید