هزینه ساخت درب ضد سرقت سفارشی در ابعاد و مدل دلخواه

02144960961 ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر
ساخت درب ضد سرقت سفارشی

گاهی ممکن است به دلایل مختلف نیاز به ساخت درب ضد سرقت سفارشی داشته باشید. به طور معمول هزینه ساخت درب ضد سرقت سفارشی نسبت به خرید محصولات موجود در بازار گران تر است. برای دریافت مشاوره در این زمینه و سفارش محصولات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

راشین درب
راشین درب

درب ضد سرقت یکی از کاربردی ترین تجهیزات ساختمانی محسوب می شود، که می تواند نسبت به دیگر مدل ها امنیت بیشتری را برای فضای مد نظر شما ایجاد کند. درب های ضد سرقت در مدل مختلف (ترک، چینی و ایرانی) طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید با توجه به مکانی که قرار است، برای نصب درب ضد سرقت انتخاب کنید، یکی از مدل ها را انتخاب کنید.

ابعاد در نظر گرفته شده برای درهای ضدسرقت به گونه ای انتخاب می شود، که می تواند از ورود افراد ناشناس، تخریب، دستکاری و اهرم نمودن کردن درب جلوگیری کند. وجود این ویژگی باعث می شود، که دیگر نگران امنیت واحد مسکونی و یا اداری خود نباشید. در ساخت درب‌ ضد سرقت از ورقه های فلزی، قفل، یراق آلاتی مختلفی اعم از دستگیره، درکوب، چشمی، قفل پستچی و ورقه ام دی اف و روکش طبیعی استفاده خواهد شد.

در برخی از موارد ممکن است، این درب ها را به صورت ضد حریق تولید کنند. درب ضد حریق در برابر تغییرات محیطی (گرما و سرما، رطوبت و صدا) عایق هستند. گاهی اوقات ممکن است، افرادی که قصد خرید درب ضد سرقت را دارند، بخواهند درب را در ابعاد غیر استاندارد سفارش دهند. در این موارد مشتریان درخواست خود را برای ساخت درب ضد سرقت سفارشی ثبت می کنند، و ابعاد مد نظر خود را برای ساخت به تولیدکنندگان درب ضدسرقت اعلام می کنند.
حتی ممکن است، برخی از تولید کنندگان برای این که بتوانند تعداد مشتریانی که از آن خرید می کنند، را افزایش دهند، اقدام به تولید درب ضد سرقت در ابعاد سفارشی کنند. در این موارد درب ها را در سایزهای مختلف و به صورت سفارشی تولید می شوند. یکی از بهترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت که در چند سال اخیر توانسته است، رضایت مشتریان خود را جلب کند، فروشگاه راشین درب می باشد.

ساخت درب ضد سرقت سفارشی

سفارش ساخت درب ضد سرقت

اگر جزو افرادی هستید، که می خواهید درب شما در ابعاد سفارشی طراحی و تولید شود، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز خود و اعلام ابعاد دلخواه درب مد نظر خود و استعلام قیمت ساخت درب ضد سرقت سفارشی درب را به صورت اینترنتی سفارش دهید، و در کوتاه ترین زمان ممکن درب مد نظر خود را تحویل بگیرید.
علاوه بر سفارشی بودن سایز درب ها ممکن است، برخی از امکاناتی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، را به صورت سفارشی برای این درب ها در نظر گرفته شود.

 • قرار دادن ورق فلزی بسیار محکمی در ساختار داخلی درب
 • قابلیت اتصال از نقاط مختلف به چهارچوب به صورت گاوصندوقی وجود دارد.
 • عایق در برابر شرایط محیطی مختلف اعم از صدا، آب و آتش 
 • برای این که بتوانید از این درب ها به عنوان درب ضد حریق یاد کنید، از نوعی سنگ پشم نسوز که به عنوان عایق حرارت می باشند، در ساختار داخلی درب ها استفاده می شود.
 • برای این که از ورود گرد و خاک، آلودگی و دیگر موارد به داخل منازل جلوگیری شود، از زه پلاستیکی در اطراف درب استفاده می شود.
 • با توجه به این که این درب ها در ابعاد سفارشی طراحی و تولید می شوند، به راحتی نصب خواهند شد.
 • برای افزایش سطح ایمنی در این درب ها از چندین زبانه قفل استفاده می شود.
 • درب های سفارشی با توجه به سلیقه ی مشتریان در ابعاد و سایزهای متفاوت طراحی و تولید می شوند.

مزایای استفاده از درب ضد سرقت

 • نصب این درب ها راحت و آسان می باشد.
 • افزایش سطح امنیت و مقاومت آن ها در برابر ضربه و فشار 
 • انتخاب روکش طبیعی راش برای درب
 • امکان نصب دوربین هوشمند، قفل دیجیتالی و دزدگیر روی درب ضدسرقت وجود دارد.
 • خاصیت ضد زنگ بودن درب ضدسرقت
 •  مناسب برای استفاده ی طولانی مدت 
 • نیاز همیشگی به کلید اصلی

ابعاد درب ضد سرقت سفارشی

مدل های مختلف درب ضد سرقت را سایزها و اندازه های مختلف طراحی و تولید می کنند. با توجه به این که درب ها را از چهارچوب هایی با ابعاد استاندارد تولید می کنند، ابعاد آن ها مشخص می باشد. به غیر از چهارچوب ها به خاطر این که درب های ضد سرقت وزن قابل توجهی دارند، باید از نظر مقاومت و محکم بودن به قدری بادوام باشند، تا بتوانند وزن خود را تحمل کنند. برخی از تولیدکنندگان ممکن است، بدون توجه به این موارد چهارچوب هایی را تولید کنند، که مقاومت و استحکام لازم را نداشته باشند، و لولاهای آن کیفیت مطلوب را برای تحمل وزن درب نداشته باشد. همان طور که گفتیم، وزن درب های ضد سرقت زیاد می باشد، و لولای انتخاب شده برای آن پس از گذشت مدت زمان مشخصی از رگلاژ خارج می شوند، و سر و صدایی را به وجود خواهند آورد. استفاده از بهترین متریال ها و یراق آلات مرغوب به شما کمک می کند، تا درب ضدسرقت تولید شده به صورت سفارشی صدمه و یا آسیب نبیند. چهارچوب درب ضدسرقت سفارشی با در نظر گرفتن ابعاد درب متفاوت و کاملاً با امکانات درب تطابق دارد.

مراحل ساخت درب ضد سرقت سفارشی

با توجه به این که درب های ضد سرقت در حال حاضر به عنوان بهترین و ایمن‌ ترین درب های موجود در بازار هستند، ممکن است، در برخی از موارد شما بخواهید نسبت به تعویض درب اقدام کنید. این موضوع به این خاطر می تواند باشد، که شما می خواهید ساختمان خود را بازسازی کنید. به همین خاطر برای تعویض درب ورودی، به جای تخریب و تعویض چهارچوب، به سراغ سفارش دربی با ابعاد دلخواه می روید.
بدنه ی درب های ضد سرقت از چوب و فرآورده‌ های تولید شده آن انتخاب می کنند. حتی می توان از فلز برای طراحی آن استفاده کرد. مراحل ساخت درب ضد سرقت فلزی با یک درب ضد سرقت چوبی تفاوت چندانی نخواهد داشت.

مراحل تولید ساخت درب ضد سرقت سفارشی به شرح زیر می باشد.

ساخت استراکچر

استراکچر (شاسی) به عنوان داخلی ترین بخش تشکیل دهنده ی درب ضد سرقت می باشد، و میزان مقاومت و استحکام درب هم بستگی به نوع متریال انتخابی برای ساخت دارد. این قسمت از درب ها با استفاده از ورق فلز ساخته می‌ شود. پس از این که این بخش طراحی شد، در ساختار داخلی درب با استفاده از ورقه کرکره‌ ای پوشیده و پروفیل‌ های 20 در 40 از قبل آماده شده به آن جوش داده می‌ شود. برای این که فضای خالی در بین فضاها را پر کنیم، از یونولیت و یا پشم سنگ استفاده می شود.

 نصب رویه و روکش

پس از این که استراکچرداخلی درب ساخته و آماده شد، با استفاده از ورق ام دی اف هشت میل، روی آن پوششی کشیده می‌ شود، تا میزان مقاومت و زیبایی درب افزایش پیدا کند. زمانی که در این مرحله از ساخت هستید، اگر درب تبدیل به درب ضد سرقت فلزی شود، دیگر نیاز نیست، از ورق ام دی اف استفاده کنید. زمانی که پوشش انتخاب شده از نوع ام دی اف باشد، باعث مقاومت کمتر در برابر رطوبت خواهد شد. همین موضوع باعث می شود، تا پیش از خروج محصول از این مرحله، درب را با استفاده از ورق‌ های روکش مانندی که مقدار مقاومت درب را افزایش می دهند، روکش شوند.

رنگ‌ آمیزی

حال نوبت به رنگ‌ آمیزی درب می رسد، که به عنوان یکی از تخصصی ترین مراحل ساخت درب ضد سرقت می باشد. بر روی روکش نهایی کار رنگی را انتخاب می کنند. رنگ انتخابی برای محافظ بیشتر و پوشاندن ایرادات ظاهری جزئی روکش انتخاب می شود. هر چقدر که کیفیت رنگ انتخابی بیشتر باشد، باعث می شود، تا درب شما از نظر زیبایی بهترین شکل را داشته باشد.

نصب یراق‌ آلات

مرحله ی آخر مختص نصب یراق آلات بر روی درب می باشد. کیفیت یراق آلات انتخابی بر روی عمر مفید درب تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. هم چنین در تعیین میزان مقاومت درب در برابر عوامل بیرونی هم تأثیر زیادی دارد. تعداد زبانه‌ ها، جنس بدنه و مکانیزم داخلی که در قفل انتخاب شده برای درب ها وجود دارد، می تواند میزان مقاومت درب را در برابر عواملی مانند ضربه و دیلم کردن افزایش می دهد.

با انواع یراق درب ضد سرقت بیشتر آشنا شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید